<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $image in <b>/home/platne/serwer244088/public_html/autoinstalator/intertech.com.pl/wordpress52435/wp-content/themes/beos/header.php</b> on line <b>79</b><br />
<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type null in <b>/home/platne/serwer244088/public_html/autoinstalator/intertech.com.pl/wordpress52435/wp-content/themes/beos/header.php</b> on line <b>79</b><br />

Podpis elektroniczny

Podpisy elektroniczne - kompeksowe rozwiązania

Podpis elektroniczny dlaczego my:

  • Kilkunastoletnie doświadczenie operatora PPT – od 2008 roku
  • Obsługujemy klientów w kraju i za granicą.
  • Zdalna weryfikacja tożsamości ( identyfikacja zdalna )
  • Wydanie podpisu kwalifikowanego dla obcokrajowca – wideoweryfikacja z IDnow
  • Dojeżdżamy do klientów na terenie woj. śląskiego i opolskiego
  • Wydanie certyfikatu do 30 minut.
  • Wydanych ponad 3 600 certyfikatów

Jak wykorzystasz podpis elektroniczny?

Do użytku prywatnego
Kwalifikowany podpis elektroniczny Certum to uniwersalne rozwiązanie, które ułatwia codzienne życie. Dzięki niemu nie musisz tracić czasu na wizyty w urzędach i na poczcie. Możesz użyć e-podpisu Certum, gdy wysyłasz pismo na platformie ePUAP lub składasz wniosek o świadczenie społeczne w systemie Emp@tia. Możesz również przesyłać e-deklaracje do urzędu skarbowego i wnioskować online o zaświadczenie o niekaralności. Z podpisem elektronicznym Certum zrobisz to szybciej, wygodniej i bezpieczniej, a zaoszczędzony czas wykorzystasz tak, jak lubisz.

Do użytku komercyjnego
Kwalifikowany podpis elektroniczny znajduje szerokie zastosowanie w świecie biznesu. Ułatwia, przyspiesza i porządkuje procesy rekrutacyjne, zawieranie umów B2B/B2C oraz prowadzenie dokumentacji firmowej. Wykorzystując bezpieczny podpis elektroniczny, można podpisać plik dokumentów, w tym: faktury elektroniczne, pisma procesowe w sądowym postępowaniu upominawczym, e-deklaracje podatkowe i wiele więcej.

Czym jest podpis elektroniczny?

Podpis elektroniczny służy do podpisywania dokumentów cyfrowych. Podpisana nim umowa lub pismo mają te same skutki prawne, co dokumenty tradycyjne opatrzone Twoim podpisem. Podpis elektroniczny oszczędza Twój czas i zwiększa bezpieczeństwo, bo jego podrobienie jest trudniejsze, niż podpisu własnoręcznego.

Zastosowanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego Certum

 

 

Gdzie i jak zastosujesz podpis elektroniczny?

Zastosowanie podpisu elektronicznego jest głównie w urzędach. Podpis elektroniczny usprawni Twoją komunikację z administracją publiczną, podpiszesz nim deklarację ZUS i Jednolity Plik Kontrolny, wyślesz sprawozdanie finansowe na platformie e-KRS oraz Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Kwalifikowany podpis elektroniczny to wygodne, pewne, w pełni bezpieczne rozwiązanie, które oszczędza czas i pieniądze.

Zastosowanie podpisu elektronicznego odbywa się w jednej z następujących form:

PL | ENG | DE