<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $image in <b>/home/platne/serwer244088/public_html/autoinstalator/intertech.com.pl/wordpress52435/wp-content/themes/beos/header.php</b> on line <b>79</b><br />
<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type null in <b>/home/platne/serwer244088/public_html/autoinstalator/intertech.com.pl/wordpress52435/wp-content/themes/beos/header.php</b> on line <b>79</b><br />

Pieczęć elektroniczna

Pieczęci elektroniczne - kompeksowe rozwiązania

Pieczęć elektroniczna dlaczego my:

  • Kilkunastoletnie doświadczenie operatora PPT – od 2008 roku
  • Obsługujemy klientów w kraju i za granicą.
  • Zdalna weryfikacja tożsamości ( identyfikacja zdalna )
  • Wydanie pieczęci kwalifikowanej dla obcokrajowca – wideoweryfikacja z IDnow
  • Dojeżdżamy do klientów na terenie woj. śląskiego i opolskiego
  • Wydanie certyfikatu do 30 minut.
  • Wydanych ponad 3 600 certyfikatów

Jak wykorzystasz pieczęć elektroniczną?

Do użytku prywatnego
Kwalifikowana pieczęć elektroniczna Certum to uniwersalne rozwiązanie, które ułatwia codzienne życie. Dzięki niemu nie musisz tracić czasu na wizyty w urzędach i na poczcie. Możesz użyć e-pieczęci Certum, gdy wysyłasz pismo na platformie ePUAP lub składasz wniosek o świadczenie społeczne w systemie Emp@tia. Możesz również przesyłać e-deklaracje do urzędu skarbowego i wnioskować online o zaświadczenie o niekaralności. Z pieczęcią elektroniczną Certum zrobisz to szybciej, wygodniej i bezpieczniej, a zaoszczędzony czas wykorzystasz tak, jak lubisz.

Do użytku komercyjnego
Kwalifikowana pieczęć elektroniczna znajduje szerokie zastosowanie w świecie biznesu. Ułatwia, przyspiesza i porządkuje procesy rekrutacyjne, zawieranie umów B2B/B2C oraz prowadzenie dokumentacji firmowej. Wykorzystując bezpieczną pieczęć elektroniczną, można podpisać plik dokumentów, w tym: faktury elektroniczne, pisma procesowe w sądowym postępowaniu upominawczym, e-deklaracje podatkowe i wiele więcej.

Czym jest pieczęć elektroniczna?

Pieczęć elektroniczna służy do podpisywania dokumentów cyfrowych. Podpisana nią umowa lub pismo mają te same skutki prawne, co dokumenty tradycyjne opatrzone Twoim podpisem. Pieczęć elektroniczna oszczędza Twój czas i zwiększa bezpieczeństwo, bo jego podrobienie jest trudniejsze, niż podpisu własnoręcznego.

Zastosowanie kwalifikowanej pieczęci elektronicznej

Gdzie i jak zastosujesz pieczęć elektroniczną?

Zastosowanie pieczęci elektronicznej jest głównie w urzędach. Pieczęć elektroniczna usprawni Twoją komunikację z administracją publiczną, podpiszesz nim deklarację ZUS i Jednolity Plik Kontrolny, wyślesz sprawozdanie finansowe na platformie e-KRS oraz Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Kwalifikowana pieczęć elektroniczna to wygodne, pewne, w pełni bezpieczne rozwiązanie, które oszczędza czas i pieniądze.

Zastosowanie pieczęci elektronicznej odbywa się w jednej z następujących form:

PL | ENG | DE