<br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $image in <b>/home/platne/serwer244088/public_html/autoinstalator/intertech.com.pl/wordpress52435/wp-content/themes/beos/header.php</b> on line <b>79</b><br />
<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type null in <b>/home/platne/serwer244088/public_html/autoinstalator/intertech.com.pl/wordpress52435/wp-content/themes/beos/header.php</b> on line <b>79</b><br />

Comarch ERP XT

Comarch ERP XT

Intuicyjny program dla małej firmy

Comarch ERP XT to program do zarządzania firmą integrujący i automatyzujący najważniejsze procesy związane z prowadzeniem biznesu. Obsługa sprzedaży stacjonarnej i internetowej płynnie łączy się z wystawianiem faktur online, księgowością i magazynem. Technologia oparta o sztuczną inteligencję pozwala na wprowadzanie do systemu dokumentów za pomocą zdjęć, a raportowanie umożliwia analizę wyników firmy. To wszystko dostępne z każdego miejsca dzięki bezpiecznej, polskiej chmurze Comarch i aplikacji mobilnej.

Oprogramowanie Comarch XT

To intuicyjny program do zarządzania w małej firmie oraz JDG. Obsługuje

  • fakturowanie,
  • magazyn,
  • sprzedaż,
  • księgowość.
Testuj za darmo - Zamów wersję demo

Fakturowanie

Wystawienie faktury online w Comarch ERP XT polega na dodaniu nazw produktów lub usług oraz ich cen netto lub brutto. Kolejnym krokiem jest już tylko błyskawicznie wysłanie faktury VAT do Twojego klienta prosto z aplikacji na jego adres e-mail. Aby wystawić fakturę nie jest potrzebna żadna dodatkowa integracja. Zakładasz konto, logujesz się, podajesz swój NIP i w prosty sposób wystawisz swoją pierwszą fakturę online i jednym kliknięciem wysyłasz ją do klienta.

Magazyn

Moduł Magazyn, umożliwiający ewidencję stanów oraz ruchów magazynowych, jest konieczny dla firm chcących ten stan kontrolować oraz tych, które są zobligowane do jego kontrolowania (firmy pracujące na pełnej księgowości i zajmujące się m.in. obrotem towarowym). Moduł Magazyn sprawdzi się zarówno dla firmy sprzedającej w modelu B2B, małego sklepu detalicznego, jak i dla firmy prowadzącej swój własny sklep internetowy. W przypadku sklepu internetowego z programu Comarch ERP XT pobierane są dane o towarach, ich opisach, zdjęcia, ceny i dostępność, a z e-Sklepu wracają informacje o zamówieniach klientów do realizacji. Stany magazynowe aktualizowane są po każdej operacji w systemie, co pozwala na pełną kontrolę sprzedaży i uniknięcie jej w wypadku braku stanów magazynowych.

Księgowość

Przedsiębiorcy korzystający z programu Comarch ERP XT mogą w ramach modułu Księga Podatkowa i Ryczałt skorzystać z Ewidencji Ryczałtowej oraz z Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Wybierając moduł Księgi Handlowej mogą z kolei prowadzić księgowość na zasadach ogólnych i wykorzystać potencjał dostępnych tam schematów księgowych. Obie formy pozwalają na prowadzenie księgowości zgodnej z przepisami, a Comarch, jako producent dba o to, aby wszystkie zmiany w przepisach były na bieżąco aktualizowane w programie. Daje to przedsiębiorcy gwarancję, że działając na modułach księgowych w Comarch ERP XT zawsze działa zgodnie z przepisami.

Raporty i Analizy

Narzędzie BI Point na starcie ma kilka zdefiniowanych dashboardów i analiz. Natomiast to Ty decydujesz o tym, jak i co chcesz analizować. Budowanie nowych analiz nie wymaga od Ciebie wiedzy programistycznej. Każdy obszar analityczny w module jest dokładnie opisany, a stworzenie nowego raportu jest oparte na wyborze danych i przesunięciu ich na obszar analizy. W samym obszarze ułożenie i zależność danych to tylko Twoja decyzja. Dlatego też budowanie nowych analiz, rozbudowa obecnych o kolejne miary i wymiary, a także przekształcanie danych tabelarycznych w graficzne jest dziecinnie proste i każdy użytkownik sobie z tym procesem poradzi.

Jedną z częściej tworzonych analiz jest analiza rentowności firmy. Co właściwie oznacza rentowność? Rentowność to konfrontacja pomiędzy osiągniętym wynikiem finansowym a przychodami ze sprzedaży, zasobami jakie posiadamy w firmie oraz kapitałem własnym. Oczywiście, im wyższa rentowność tym lepsza jest kondycja naszej firmy. Z pomocą modułu BI Point porównanie tych danych jest znacznie łatwiejsze.

Skontaktuj się z nami i testuj za darmo

Comarch ERP XT już od 1992 roku wspiera polskie firmy oprogramowaniem ułatwiającym prowadzenie biznesu. Codziennie grupa specjalistów pracuje nad Comarch ERP XT, aby zawsze był zgodny z przepisami i sprawnie wspierał prowadzenie firm tysięcy przedsiębiorców! Sprawdź sam i testuj za darmo pełną wersję przez 30 dni! Uzupełnij formularz.

PL | ENG | DE